Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 1532 |
|---|---|
| Name | ztix |
| Date | 2016-03-27 19:04:22 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:00.29 (2,695,350 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.39 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 16 GB |