Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 11485 |
|---|---|
| Name | Michael Oliveira |
| Date | 2017-08-15 01:27:04 |
| OS | Win |
| Render time | 00:25:08.73 (322,086 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-4130 CPU @ 3.40GHz |
| Frequency | 3.38 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 8 GB |