Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 12479 |
|---|---|
| Name | Warren - The Faction |
| Date | 2017-09-21 18:29:43 |
| OS | Win |
| Render time | 00:02:59.53 (2,706,790 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.67 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 64 GB |