Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 15018 |
|---|---|
| Name | Fila61 |
| Date | 2017-12-21 00:18:08 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:02.77 (2,658,820 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.48 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |