Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 16395 |
|---|---|
| Name | Dim4es3930k |
| Date | 2018-03-08 10:29:17 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:04.39 (2,635,480 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.58 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |