Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 16501 |
|---|---|
| Name | |
| Date | 2018-03-14 20:13:45 |
| OS | Win |
| Render time | 00:25:08.79 (322,076 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2.20GHz |
| Frequency | 1.72 GHz |
| Cores | 4 physical / 8 logical |
| Memory | 6 GB |