Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 1835 |
|---|---|
| Name | sansze |
| Date | 2016-04-22 11:06:00 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:54.07 (2,076,090 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 3.49 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |