Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 19841 |
|---|---|
| Name | |
| Date | 2018-09-20 11:01:33 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:40.30 (433,764 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80GHz |
| Frequency | 2.49 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 8 GB |