Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 20260 |
|---|---|
| Name | Papuca3D |
| Date | 2018-10-12 19:03:45 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:02.29 (2,665,790 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.79 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 64 GB |