Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 20960 |
|---|---|
| Name | Papuca3D |
| Date | 2018-11-13 03:09:50 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:03.14 (2,653,470 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.79 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 64 GB |