Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 23252 |
|---|---|
| Name | DJA 3930k 4.6 |
| Date | 2019-03-12 00:19:14 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:01.88 (2,671,770 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.58 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |