Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 23854 |
|---|---|
| Name | bloommax |
| Date | 2019-04-17 21:59:11 |
| OS | Win |
| Render time | 00:00:11.19 (43,422,800 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Xeon(R) Platinum 8270 CPU @ 2.70GHz (×4) |
| Frequency | 3.19 GHz |
| Cores | 104 physical / 208 logical |
| Memory | 766 GB |