Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 24023 |
|---|---|
| Name | bloommax |
| Date | 2019-04-30 04:25:40 |
| OS | Win |
| Render time | 00:00:11.67 (41,658,400 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Xeon(R) Platinum 8276M CPU @ 2.20GHz (×4) |
| Frequency | 2.78 GHz |
| Cores | 112 physical / 224 logical |
| Memory | 766 GB |