Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 24057 |
|---|---|
| Name | Dela |
| Date | 2019-05-01 20:43:56 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:03.83 (2,643,490 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.39 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 16 GB |