Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 24675 |
|---|---|
| Name | QiFei NianNao |
| Date | 2019-06-13 13:04:07 |
| OS | Win |
| Render time | 00:00:12.47 (38,981,600 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Xeon(R) Platinum 8176 CPU @ 2.10GHz (×4) |
| Frequency | 2.69 GHz |
| Cores | 112 physical / 224 logical |
| Memory | 248 GB |