Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 24866 |
|---|---|
| Name | Rickvigarista |
| Date | 2019-06-26 14:19:08 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:41.40 (433,338 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4500U CPU @ 1.80GHz |
| Frequency | 2.22 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 16 GB |