Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 2496 |
|---|---|
| Name | Zoedberg |
| Date | 2016-06-29 18:19:13 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:35.07 (435,799 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80GHz |
| Frequency | 2.45 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 4 GB |