Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 26008 |
|---|---|
| Name | lxnvr |
| Date | 2019-08-15 23:51:11 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:30.02 (437,779 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80GHz |
| Frequency | 2.47 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 8 GB |