Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 26561 |
|---|---|
| Name | bloommax |
| Date | 2019-09-16 15:32:45 |
| OS | Win |
| Render time | 00:00:11.90 (40,852,900 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Xeon(R) Platinum 8276 CPU @ 2.20GHz (×4) |
| Frequency | 2.76 GHz |
| Cores | 112 physical / 224 logical |
| Memory | 1534 GB |