Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 26767 |
|---|---|
| Name | bloommax |
| Date | 2019-09-26 20:53:49 |
| OS | Win |
| Render time | 00:00:11.18 (43,457,800 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Xeon(R) Platinum 8280L CPU @ 2.60GHz (×4) |
| Frequency | 3.08 GHz |
| Cores | 112 physical / 224 logical |
| Memory | 1534 GB |