Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 30596 |
|---|---|
| Name | Saad |
| Date | 2020-02-27 10:39:35 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:34.03 (436,206 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1603 0 @ 2.80GHz |
| Frequency | 2.78 GHz |
| Cores | 4 physical / 4 logical |
| Memory | 56 GB |