Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 30716 |
|---|---|
| Name | m0v3 |
| Date | 2020-03-02 15:03:24 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:32.49 (436,806 rays/s) |
| CPU | AMD Athlon(tm) X4 750K Quad Core Processor |
| Frequency | 3.52 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 8 GB |