Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 32256 |
|---|---|
| Name | camila rosa |
| Date | 2020-05-05 20:14:26 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:32.81 (436,681 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4200U CPU @ 1.60GHz |
| Frequency | 2.19 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 6 GB |