Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 32962 |
|---|---|
| Name | Tamires |
| Date | 2020-05-27 11:41:16 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:37.08 (435,012 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6500U CPU @ 2.50GHz |
| Frequency | 2.76 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 16 GB |