Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 35805 |
|---|---|
| Name | Alistair85 |
| Date | 2020-09-20 19:14:24 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:03.08 (2,654,290 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.29 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 16 GB |