Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 37438 |
|---|---|
| Name | |
| Date | 2020-11-18 10:05:28 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:44.13 (432,287 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4500U CPU @ 1.80GHz |
| Frequency | 2.42 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 11 GB |