Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 39014 |
|---|---|
| Name | |
| Date | 2021-01-13 19:22:03 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:30.06 (437,766 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz |
| Frequency | 2.21 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 8 GB |