Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 39715 |
|---|---|
| Name | <09: |
| Date | 2021-02-04 20:20:29 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:38.19 (434,583 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3520M CPU @ 2.90GHz |
| Frequency | 3.39 GHz |
| Cores | 2 physical / 4 logical |
| Memory | 8 GB |