Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 40626 |
|---|---|
| Name | mactep.bbk |
| Date | 2021-03-14 12:19:34 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:22.72 (440,678 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8600 @ 3.33GHz |
| Frequency | 4.01 GHz |
| Cores | 2 physical / 2 logical |
| Memory | 3 GB |