Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 43443 |
|---|---|
| Name | sferata R |
| Date | 2021-07-08 14:05:58 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:42.30 (2,186,040 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 3.3 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 56 GB |