Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 43587 |
|---|---|
| Name | Corona 1.3 Benchmark Finished |
| Date | 2021-07-16 10:53:22 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:30.76 (437,487 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
| Frequency | 2.04 GHz |
| Cores | 4 physical / 8 logical |
| Memory | 8 GB |