Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 46172 |
|---|---|
| Name | Pk |
| Date | 2021-11-18 11:07:45 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:59.41 (2,029,750 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 3.73 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |