Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 47784 |
|---|---|
| Name | Tehnomag |
| Date | 2022-01-27 22:10:51 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:44.48 (2,172,780 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 3.87 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |