Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 5359 |
|---|---|
| Name | Dim4es |
| Date | 2016-12-05 20:56:29 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:01.96 (2,670,590 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.58 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |