Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 5632 |
|---|---|
| Name | Dim4es |
| Date | 2016-12-17 19:00:32 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:00.00 (2,699,630 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.67 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |