Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 56458 |
|---|---|
| Name | AlekseyVS |
| Date | 2023-05-02 02:50:05 |
| OS | Win |
| Render time | 00:18:26.43 (439,201 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Pentium(R) CPU G3240 @ 3.10GHz |
| Frequency | 3.09 GHz |
| Cores | 2 physical / 2 logical |
| Memory | 4 GB |