Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 571 |
|---|---|
| Name | |
| Date | 2016-03-09 20:44:33 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:02.95 (2,656,150 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 5.76 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 12 GB |