Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 58456 |
|---|---|
| Name | AD Venture LC Super SIlent 60*C 28dB |
| Date | 2024-08-08 17:29:40 |
| OS | Win |
| Render time | 00:00:12.71 (38,224,100 rays/s) |
| CPU | AMD Ryzen Threadripper 7980X 64-Cores (×2) |
| Frequency | 3.65 GHz |
| Cores | 64 physical / 128 logical |
| Memory | 256 GB |