Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 5866 |
|---|---|
| Name | ADVenturePO (Air,OC @4.5GHz,1.37V) |
| Date | 2017-01-02 19:07:46 |
| OS | Win |
| Render time | 00:02:59.34 (2,709,710 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 16 GB |