Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 6027 |
|---|---|
| Name | Puget Systems |
| Date | 2017-01-09 23:10:28 |
| OS | Win |
| Render time | 00:24:28.30 (330,957 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
| Frequency | 2.97 GHz |
| Cores | 2 physical / 2 logical |
| Memory | 4 GB |