Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 6570 |
|---|---|
| Name | iMax |
| Date | 2017-02-07 10:42:43 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:01.66 (2,675,100 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 7.84 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |