Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 738 |
|---|---|
| Name | GamingDamned |
| Date | 2016-03-10 10:39:12 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:03.26 (2,651,680 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.48 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |