Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 8409 |
|---|---|
| Name | i7 3930K |
| Date | 2017-04-13 09:09:51 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:49.71 (2,115,460 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 3.49 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 16 GB |