Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 943 |
|---|---|
| Name | Dim4es |
| Date | 2016-03-11 17:25:38 |
| OS | Win |
| Render time | 00:03:03.17 (2,652,970 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.58 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |