Test your computer performance using Corona Benchmark.
| Submission ID | 9535 |
|---|---|
| Name | georgeos |
| Date | 2017-05-25 20:28:34 |
| OS | Win |
| Render time | 00:02:45.76 (2,931,550 rays/s) |
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
| Frequency | 4.78 GHz |
| Cores | 6 physical / 12 logical |
| Memory | 32 GB |